Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mapy

5. 9. 2007

Mapy:


DE_ mapy
V těchto mapách má tým teroristů za úkol položit bombu na určitém místě. Pokud Teroristé toto místo ubrání a nechají bombu vybuchnout, získává tak jeden vítězný bod. CT musí naopak tyto místa bránit a zabránit teroristům bombu položit.DE mapy se výhradně hrají na všech progamingových soutěžích a jsou nejrozšířenější na všech public serverech.

CS_ mapy
Zde mají za úkol CT záchranu a odvedení rukojmích na určité místo z pozic hlídaných teroristy. Tyto mapy se hrají pouze výjimečně na public serverech.

AS_ mapy
Ideou těchto map je záchrana VIP. Z týmu CT je vždy vybrán jeden hráč. Ten musí být chráněn ostatními hráči a doveden na určité místo. Na public serverech se hrají velice ojediněle.

AWP_ mapy
V těchto mapách se hraje pouze s odstřelovací puškou (AWM). Tuto pušku stačí sebrat ze země na své základně a zlepšovat svůj skill s AWM.

AIM_ mapy
Tyto mapy jsou v dnešní době velice oblíbené, poněvadž jsou naprogramované za účelem trénování postřehu a dovednosti ovládání zbraní ve hře. Každá mapa je zaměřena na určitý druh zbraně a jiné se nedají nakoupit, nebo jsou zbraně rozházené po zemi a hráči si mohou vybrat jakoukoliv zbraň, která jim vyhovuje.