Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

5. 9. 2007

Postavy:


Counter-Terorrist:

US Seal Team 6
 


Seal Team 6 ( později znám jako DEVGRU ) vznikl v roce 1980 pod vedením poručíka Richarda Marcincka. ST-6 byla stále nasazována proti možným teroristickým útokům na Americké cíle po celém světě.

German GSG - 9
 


GSG-9 vznikla v Německu po tragickém atentátu na Izraelské atlety během Olympijských her v Mnichově roku 1972.

UK Special Air Service

 


Světově známá Britská SAS vznikla během druhé světové války díky muži jménem David Stirling. Jejich úkolem bylo shromažďování inteligence za nepřátelskými liniemi a provádět sabotážní útoky proti klíčovým cílům.

French GIGN

 


Francouzská elitní proti-teroristická skupina GIGN byla založena pro velmi rychlé a rázné rozbití co největší škály teroristických možných útoků. Tato skupina obsahovala více než sto mužů a pyšnila se velmi dobrou reputací, kterou získala mnohými historickými úspěchy.


Terorrist:

Phoenix Connexion
 


Sdružení Phoenix vzniklo krátce po rozpadu USSR. Je známá svoji reputací, že každého, kdo se jim postaví do cesty zabijí, nebo jinak zlikvidují. Toto teroristické sdružení k těm nejhrozivějším a nejstrašnějších skupinám ve východní Evropě.

L 337 Krew
 


O této velmi zákeřné jednotce působící v USA není moc ucelených informací.

Arctic Avengers
 


Tato teroristická skupina pochází ze Švédska. Poprvé byla její činnost zaznamenána někdy kolem roku 1977. Asi jejich nejznámější akcí byl bombový útok na Kanadskou ambasádu v roce 1990.

Guerilla Warfare
 


Toto teroristické sdružení se poprvé objevilo na středním východě. Jsou známí svojí krutou nelítostí. Jejich veliký odpor k americkému stylu života demonstrovali v roce 1982, když zaútočili bombovým útokem na školní autobus


Ostatní:

V.I.P
 


Co dodat... Pan důležitej...