Jdi na obsah Jdi na menu
 


flash hry

31. 7. 2007 


Hraj     Stahuj  
Panik je zajímavá skákačka, ve které bude třeba posbírat co nejvíce předmětů a vyhnout se všem nepřátelům i nastrčeným nástrahám. Postavičku ovládáte šipkami a střílíte mezerníkem.

Jako pradavný gladiátor se budete muset probojovat skrz velké množství nepřátel. Podaří se vám dokončit svou cestu nebo ji ukončí některý z ostatních gladiátorů? Postava se ovládá šipkami a chvaty provedete klávesami A, S.

Zkuste na své motorce projet obtížný terén. Dejte si pozor na všechny hrby a zákoutí, které mohou vaši hru ukončit. Celá hra se ovládá jen šipkami.


http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm

je to jedena z nejlepsich her

postupne budu podobne hry dodavat !

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/arctic.htm

toto je opet jedna z nej her udelam anketu aby jste mi rekli jestli se vam libi vic hry z dragonzgames nebo z ferryhalim

Smileys War

http://www.dragongamez.com/smileyswar.htm

Obrazek

Hledáte dobrou on-line střílečku? Právě jste ji našli. Stačí si zvolit arénu, počet nepřátel a poté už se můžete pustit do víru boje. A vzhledem k tomu, že máte k dispozici široký výběr zbraní, bude to boj opravdu krušný. Navíc se v levelu objevují speciální zbraně, jakými jsou třeba granáty nebo samotný granátomet. Každé kolo se hraje na předem daný počet killů, které potřebujete k vítězství. Pokud jste tedy fandové akčních her, Smileys War vás určitě potěší.

Klady a zápory
Plus Široké možnosti
Plus Dobrá atmosféra

Terrascape

http://www.dragongamez.com/terrascape.htm

ObrazekVyberte si jednoho ze 4 bojovníků a vyrazte do bitvy. Stát proti vám budou různorodí roboti, ale také si musíte dávat pozor, abyste pře přeskakování propastí neudělali chybu a neskončili rozplesknutí kdesi dole. Na nepřátele můžete využívat dva druhy útoků plus kouzla. Ty však nejprve musíte někde sebrat a až poté je můžete použít. Kouzel je vcelku dost, ale jejích hlavní úkol je jasný: zabít pokud možno co nejvíce vašich nepřátel. Čas od času budete muset posunout nějaký objekt, abyste mohli pokračovat dále. Přejdete přes všechny nástrahy?

Klady a zápory
Plus Zajímavé prostředí
Plus Různá kouzla

Minus Málo nepřátel

Nuclear Eagle

http://www.dragongamez.com/nucleareagle.htm

ObrazekPoblíž města se objevil obrovský zmutovaný orel. Létá okolo a hledá nějakou potravu, kterou by nasytil svá mláďata. Lidé proti němu musí zasáhnout, takže se chopte zbraně a ..., ale kdeže. Tentokrát nebudete hrát za člověka-spasitele, ale vžijete se do role zmutovaného orla a budete unášet nebohé lidi a předhazovat je vašim mladým. Ti už se o ně hezky s láskou postarají. Lidé se však nedají jen tak lacino, budou na vaše hnízdo střílet, postupně přijedou policisté, zásahová jednotka a další těžkosti, které nebohým zvířátkům znesnadňují život. Záleží jen na vás, jestli vyhraje člověk nebo (zmutovaná) příroda.

Klady a zápory
Klady a zápory

Plus Originální
Plus Křik unášených lidí :)

Minus Po čase stereotypní

Stick Trinity

http://www.dragongamez.com/sticktrinity.htm


ObrazekUchopte meč a vyrazte do boje. Nejprve budete muset přemoct mnoho menších bojovníků, abyste se následně mohli utkat s bossem. Ten má pořádně tuhý kořínek a v arzenálu má také několik speciálních úderů. Ani vy však nepřijdete zkrátka. Čím více budete bojovat, tím více se vám nabije speciální energie, kterou poté můžete použít k nestandardním a mocným útokům. Jediným probléme představuje čas, který je pevně daný na každé kolo a pokud zlikvidujete bosse dříve, budete muset zdlouhavě čekat.

Klady a zápory
Plus Speciální údery
Plus Bossové

Minus Problém s časem

 stick smathers

http://www.dragongamez.com/sticksmasher.htm

ObrazekStaňte se mohutným bojovníkem a likvidujte všechny nepřátele. Ti na vás budou nabíhat ze všech stran a mnohonásobné přesile. Můžete se jich buď zbavit přesně mířenou ranou vašima dlouhými rukama, ale lepší způsob je využít bomby. Bomby se na obrazovce objevují poměrně často a můžete je nechat vybuchnout. Pokud na následky výbuchu zemře některý z nepřátel, připočítá se vám pár bodíků zdraví. Tímto stylem si tedy obrazovku vyčistíte od nepřátel a ještě navíc se vyléčíte. Kromě klasických bomb padají na zem také ničivé bomby, které zničí vše živé na obrazovce.

Klady a zápory
Plus Hodně nepřátel
Plus Různorodá prostředí
-Příliš jedno tvárné