Jdi na obsah Jdi na menu
 


sexy test

19. 8. 2007
Sexy test Vezmi si papír a napiš pod sebe čísla od 1-10 . Potom odpověz na otázky: 1.Máš světlé nebo tmavé vlasy? 2. Pokud bys měl/a mít rande kde by to bylo: na večeři nebo na party?
3. Jaká je tvoje oblíbená barva pokud by sis musel/a vybrat z: růžové, žluté, světle modré nebo zelené? 4. Napiš svoje oblíbené hobby pokud by sis musel/a vybrat z: lyžování, surfování nebo skejtu.
5.Kdybys mohl/a jít do obchodu jaký by to byl: příslušenství k moři nebo příslušenství na hory ? 6. Jaký je tvoje oblíbené město z: Praha, Brno nebo Plzeň ? 7. Jsi radši na teplém místě třeba na pláľi nebo spíš na místě kde je zima? 8. Ve kterém měsíci si se narodil/a?
9.Co bys radši dělal/a ve volném dni:
 relaxoval sám/a doma nebo byla s přáteli 10. Napiš jednoho člověka opačného pohlaví
-
--
---
-
--
--
--
--
--
--
--
--
---
--
-
---
--
-
-
-
-

 Výsledky: 1. světlá= roztomilý/á tmavá= sexy 2.večeře =romantický/á party= komediant/ka, rád/a středem pozornosti 3. růžová=okouzlující zelená=smyslný/á žlutá=hlučný /á světle modrá=klidný/á 4.surfování=aktivní lyžování=neúnavný/á skejt= dobrodružný/á 5. příslušenství k moři=sexy příslušenství na hory=srandista/ka 6.Praha=rád/a poznáváš nové lidi Brno=jsi zamilovaný/á až po uši Plzeň = miluješ zábavu a adrenalin 7.horko= miluješ slunce zima= originální ve všem 8.Leden=oblíbená/ý únor= užasný/á ve škole,ale ke šprtu máš daleko díky své odvázané povaze Březen=hlučný/á Duben=srandista/ka Květen=relaxuje hodně často Červen= štastný/á Červenec=užíváš si Srpen= je s ní/m sranda Září= tichý/á Říjen=nesobecký/á Listopad=všichni s ním vychazejí Prosinec= vřelý, vítající nové lidi a proto jsou oblíbení 9.doma=nudný, uzavřený do sebe, unavený s přáteli= praštěný/á,střelený/á 10. Tohohle člověka miluješ až na konec světa a udělal/a bys pro ni/něho cokoliv jen aby byl/a štastná.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář